
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#1
|
|
Yyy.. ale jacy wszyscy się obudzili? Od dawna większość twierdzi, że Sobola tu dawno nie powinno być, bo gość ma pełne przekonanie o swojej zajebistosci i nie potrafi się przyznać do błędów i wyciągać wniosków.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Online |
#2
|
Ale co do meczu. Chciało się wygranej, ale i tak się sprawdziły przewidywania. Remis na własne życzenie, ale ciężko też powiedzieć że nie jest sprawiedliwy. Trochę też czeka nas taki sezon że każdy remis będzie traktowany jak porażka. Nie twierdzę że powinno być odwrotnie, ale pytanie do czego to nas doprowadzi. Oby nie do powtórki z jesieni 2022. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#3
|
|
Mamrot zmianami konsekwentnie podwyższał skład , bo ewidentnie liczył na stały fragment gry , a nasz trenerski geniusz zamiast wpuścić choćby Tachiego wpuszcza Gogóła
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#4
|
|
Czyli pasuje idealnie do Puchatka i swojego przydupasa. ” krulewicza „
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|