
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#11
|
|
Powyższy parobku Billettierego,
Zamiast szczekać na mnie, spójrz w tabelę za waszych rządów. Jurek, Dawidek, Marsjański Królewicz, stado zagranicznych parodystów, itp. Nikt wam nie przeszkadzał. Leśnodorski pomógł, Jadczak pomógł, władze ligi pomogły. Zjebaliście. Zaoraliście Wisłę. Zmarnowaliście największą pomoc w historii Ekstraklasy. Klub z potencjałem na fazy grupowe europejskich pucharów co roku, będzie grał kolejny sezon w pierwszej lidze, a jakieś śmieszne klubiki w powiększonej Ekstraklasie. Doprowadziliście do tego, że jakaś Puszcza i jakiś Klisiewicz zaorał Wisłę. Tyle dni minęło... Nikt nie odszedł po największej hańbie. Ani Billettieri, ani Marsjanin, ani cała reszta. A jutro będziecie świętować upadek Wisły w Warszawie na jubileuszu Billettierego i PiS-u.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 15.06.2023 o godz. 17:33.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|