
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2018
Offline |
#11
|
|
Robi się jakieś dziwne kółko wzajemnej adoracji.. Zamiast patrzeć na kompetencje to JK wdraża jakieś swoje romantyczne ideały o dawaniu szansy, rozwijaniu ułomności i inne bzdury. Znów stawia swoje dziwne relacje nad klub, jakieś zamiłowanie do sentymentów, legend, tego całego .......enia o Wiślackim sercu i DNA. Szkoda inwestora, bo mógł to uciąć wszystko, a tak to będzie cały czas babranie się właśnie w takich klimatach.
Otrzeźwienie przyjdzie jak zwykle przy 1 lub 2 przerwie na kadrę, jak trzeba będzie szukać w popłochu trenera, już całkiem na zewnątrz. A wielu napisze to co przy wcześniejszych zmianach, a nie mówiliśmy.. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|