El'kabat napisał(a):

Nie wiem co musiałby zrobić gorszego w pracy, żeby nie zostać zwolnionym. Za to można się domyślać, jeżeli się dalej zastanawiamy nad pozostaniem trenera po takim spierd*doleniu sezonu - to wygląda na to, że finansów na nowego i znacznie droższego ( i lepszego) - po prostu nie będzie..
|
Sam sobie odpowiedziałeś.
Nie liczcie że Sobolewski zostanie zwolniony. Tylko jego własna dymisja mogłaby sprawić zmianę na tym stanowisku. No może jeszcze postawienie się przeciw niemu Kiko, w co jednak wątpię.
JK już wystarczająco dal do zrozumienia że chce kontynuacji drogi z wiosny 2023 z tym samym trenerem.