
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#37
|
|
Uważam że Jaroch powinien wejść ew. z ławki. Szot ma super formę, to był skandal że nie wyszedł z Zagłębiem, z Górnikiem znowu bardzo udany występ. Nie ma sensu wpuszczać Jarocha jeśli nie jest w 100% zdrowy i w formie, zwłaszcza od pierwszej minuty.
Sapałę też bym widział zamiast albo obok Tachiego. W środku będzie raczej walka wręcz, nie wiem czy ryzykowałbym z Dudą i Igbekeme w pierwszym składzie. Sapała i Tachi mają warunki ale też nie są całkiem drewniani, potrafią podać, poza tym nie odstawiają nogi. James zawsze może w razie czego wejść do ofensywy bo ma umiejętności. Mula jak jest zdrowy to pierwszy skład, jak nie to mamy problem, bo ani Młyński ani Cisse to nie są nawet przyzwoici skrzydłowi. Ew. jeśli Jaroch jest zdrowy to można dać Szota na LO a Juncę na skrzydło. Junca poradzi sobie tam lepiej niż Młyński i Cisse. Szot wydaje się być w gazie, IMO powinien grać. Żyro jest za wolny. Z Górnikiem to nie przeszkadzało aż tak bardzo, z Puszczą nie będzie gry w chodzonego.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.06.2023 o godz. 21:37.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|