
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#33
|
|
Patrząc na historię meczów Wisły z rywalami z czołówki i grając pod presją nie rozumiem jak można pisać, że powieziemy Puszczę na luzie...
Po pierwsze ich sposób gry jest dla nas niewygodny, bo mają dużą przewagę fizyczną i grają agresywnie. Tutaj też istotne kto ten mecz posędziuje ale pewnie przyjedzie ktoś z ekstraklasy, co.często jest dla nas słabym rozwiązaniem Ok, mamy swoje atuty na ktore Puszcza może nie znaleźć odpowiedzi ale czy presja pozwoli je zaprezentować? Z Sosnowcem drużyna i trener popuścili i to mocno. A dopiero we wtorek prawdziwy mecz o wszystko. Może być równie dobrze 3:1 jak i 1:3. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|