
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#11
|
|
Trzeba być naprawdę mocno zakompleksioną osobą, aby czepiać się Kuby o ten neutralny, ba nawet mocno pokorny wywiad. Facet praktycznie co zdanie dziękuje kibicom, a i tak mu się obrywa - tak dla zasady
Co do Szota, może i nie jest to na tą chwilę klasowy defenzor, ale przestał być słabym punktem drużyny. Nie daje się już przestawiać jak junior, a i z przodu potrafi coś ugrać. W sumie 2 gole i asysta na 490 minut gry to całkiem zacne statystyki jak na defenzora, w dodatku rezerwowego. Mi osobiście przestało drżeć serducho jak szła piłka na jego stronę. Wcześniej tego komfortu nie miałem. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|