The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.05.2023, 15:11
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Drozd, z wieloma Twoimi poglądami się zgadzam ale prawda jest taka, że do niektórych kwestii podchodzisz wręcz obsesyjnie. Czy Bieganski jest dobrym bramkarzem? Nie, nie jest, zgoda. Ale czy w tej sytuacji wsadził Jamesa na minę? No też nie. James po prostu stracił piłkę, którą miał już opanowaną. Nie ma co mieszać do tego Biegańskiego.
Powtórzę pytanie co miał Igbekeme z tą piłką zrobić? Otoczony przez przeciwników? Przyjął do boku i chciał komuś zagrać, ale tam był tylko chłop z Termaliki, oddać do tyłu nie mógł bo tam było 4 z Termaliki. Nie miał czasu zobaczyć co ma za plecami, bo Biegański rzucił mu piłkę zanim jeszcze wstał z ziemi. W powtórkach to wycięli, ale widać, że jest na kolanach kiedy piłka turla się do Igbekeme. Wiadomo, że bezpieczniej byłoby nie kiwać się w środku, ale Biegański swoim kretyńskim zagraniem wykreował sytuację w której albo ryzyko albo wybicie na aut. Igbekeme zrobił błąd, że ryzykował, ale był pod presją, zaskoczony durnym podaniem, ogólnie w trudnej sytuacji stworzonej przez Biegańskiego. Jeżeli ktoś nie dostrzega, że obiektywnie tak było, to nie ma o czym dyskutować.

Dlatego zwalanie całej winy na Igbekeme i przemilczenie wielbłąda Biegańskiego jest kolejnym dowodem na parasol rozpostarty nad cudownym Mikołajem, który kulom się nie kłania . A ja tylko nieśmiało zwracam uwagę na fakty których klakierzy naszego bramkarza nie zauważają. Dokładnie tak samo obsesyjnie jak ja je zauważam.

ciacho napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem, że gdyby Igbekeme był pod kryciem to można by mieć pretensje do Biegańskiego, ale w tej sytuacji najbliższy przeciwnik był 10 - 15 metrów od Jamesa. Igbekeme spokojnie przyjął tą piłkę, nie panikował, tylko że wdał się w niepotrzebny pojedynek i stracił. 100% jego winy.
Proste pytanie, co powinien zrobić James w tej sytuacji zamiast wdawać się w pojedynek? Pomijam wybicie na pałę. Bo jeżeli to była opcja to po h... Biegański podawał mu tą piłkę? Sam nie mógł wybić skoro miał piłkę w rękach? A to, że przeciwnik był 10 metrów za plecami to było widać w telewizji. James skąd niby miał to wiedzieć? Właśnie dlatego bramkarzowi nie wolno tak podawać. To jest kryminał i udawanie greka niczego nie zmieni.

Nie zdziwię się jak Biegański w kolejnym meczu usiądzie... Więcej. Na to właśnie liczę
Ostatnio edytowane przez Drozd : 14.05.2023 o godz. 15:22.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:26.