
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#91
|
|
Nasza gra w ataku to jest tragedia. Szanuje Kazia Kmiecika - ale ostatni napastnicy, ktorzy z nim jako z trenerem napastnikow mieli sukcesy to Żuraw i Franek.
![]()
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#92
|
|
Sobolewski Sobolewskim, ale...
Nie da się w jednym okienku transferowym naprawić błędów polityki kadrowej ostatnich lat, której hasłem przewodnim było "młode chłopaki z Małopolski i kogo tam nam podrzucą menagi z z zagranicy". Wypadło dwóch podstawowych zawodników, słabszy Fernandez i nie ma kim grać na poziomie czołówki I ligi. Trzy porażki z czołówką nie mogą być przypadkiem. Colley - ten zawodnik nie jest przygotowany do gry. Wolny, bez koncentracji a przede wszystkim bez myśli żadnej. Słabiutka cała formacja obronna, no może poza Moltenisem. Dwadzieścia minut lepszej gry to trochę za mało. Módlmy się byśmy grali baraże. A także o to byśmy nie grali ich Plewką i Dudą w środku i Szotem i Gruszkowskim na wahadłach. Choć to drugie byłoby spełnieniem marzeń niektórych. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów
Offline |
#93
|
|
No szybko się zestarzał ten wpis. Trzeci mecz z czołówką i tracimy kolejnych grajków, kartki, kontuzje, a bilans punktowy to okrągłe zero. W barażach będzie bardzo ciężko. Najbardziej boli że lks gówno grał. Który to już karny podarowany z niczego? Akurat jak mentalnie byliśmy górą? Jak wygrywać jak oni kilku minut nie potrafią utrzymać prowadzenia...
![]()
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg! |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#94
|
|
Bo mieliśmy wtedy skład, który przerastał tą ligę (Ekstraklasę), a trenerem napastników mógł być równie dobrze Jarek Krzoska.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 05.05.2023 o godz. 21:59.
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#95
|
|
Niezła padaka,jesteśmy chujowi tak jak przy spadku z ekstraklasy, zaczęliśmy frajerzyć.
- nie mamy kompletnie ławki rezerwowych = manewry czy to na zmianę czy jakieś wystawienie innego składu odpada - wypadło 2 Hiszpanów ze składu, czyli 20-30% mocy i wszystko się zesrało, bo ci co zostali na boisku nie mają z kim grać, siła rażeni jest mniejsza, - Colley bez komentarza. Niektórzy jak James obniżyli loty więc też siłą zespołu spadła. Obniżenie lotów może wynikać stąd, że zamiast 2 ogarniętych Hiszpanów, którzy wypadli przez kontuzje weszli parodyści lub pół piłkarze do składu = większe nerwy, niepewność, chaos - Sobol tu żadnej różnicy nie robi, nie pomaga Uważam, że naszą najwększą bolączką se te kontuzje Muli i Junci, niemniej, to żadne wytłumaczenie. Przyszły trudniejsze mecze i niestety I liga nas zweryfikowała. Jesteśmy obecnie ciency, nie zasługujemy na awans bezpośredni. Zasługujemy na baraże i to tylko dlatego, że mamy już nazbierane dużo punktów. Obecnie to jesteśmy właśnie taką drużyną na miejsca 3-6, także w barażach będzie gorąco, bo nie będziemy faworytem (tak realnie, bo na papierze, u buków, możemy być)) w żadnym meczu. Będziemy po prostu zespołem, który może zajmie 3 miejsce, a równie dobrze moglibyśmy z 6 wchodzić w te baraże. PS. Chciało by się zamiast Colleya kogoś innego na drugą połowę, a najlepiej na cały mecz no i po co? Kogo? Gruszkowskiego? Nasza ławka: Basha - odnoszę wrażenie, że ostatnio siedzi na ławce tylko po to żeby nie wyszło, że jest kontuzjowany = zajebaliśmy z jego transferem Duda - nasz najlepszy gracz siedzący na ławce Młyński,Żyro - uschnęli bez gry w 1 składzie jeszcze bardziej niż wtedy gdy grali w wyjściowych jedenastkach. Goście jeszcze poziom lub kilka poziomów poniżej Dudy... Gruszkowski, Szot, Szywacz, Krzyżanowski - no nawet nie ma co się wypowiadać. Są bo ktoś musi na ławce siedzieć. W sumie weszliby na boisko gdyby z pół skłądu dostało zawału albo sraczki więc ktoś by musiał ich zastępować. Do tego w 1 jedenastce Colley parodysta, Jaroch półpiłkarz. Jak do tego loty obniżył Moltenis czy James, a z przodu wiatru nie robią Junca, Mula, to spadły też akcje Rodado, Fernandeza itp PS 2. Co by nie mówić o meczu, naszej szczególnie tragicznej postawie w 2 połowie, to Colley nam zajebał mecz. Nie wiemy, co by było gdyby, no ale jak gościu w takim meczu sprawia, że tracimy 2 bramki, to ciężko jest na wyjeździe, z takim składem taki mecz wygrać.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 05.05.2023 o godz. 22:10.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#96
|
|
Katastrofa, inaczej tego nie da sie nazwać. Juz tylko jakimś cudem możemy awansować z bezpośredniego miejsca i zaczynam myśleć ze trzecie miejsce może byc niewykonalnym wyczynem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#97
|
|
Jeżeli na BBT i Podbeskidzie nie wrócą Junca i Mula, to 3 miejsce raczej będzie poza zasięgiem.
![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#98
|
|
Przyda się trochę lodu na rozgrzane głowy. Już się nie dało czytać tych wszystkich mega optymistycznych komentarzy co po niektórych. A czy nie zastanawialiście się że słabszy mecz w wykonaniu drużyny nie jest wynikiem tej niepewności w klubie. Miał być jakiś inwestor już 2 miesiące temu, dyrektor sportowy też niepewny swojej przyszłości itd. Słyszałem że nasi włodarze zagrali na całość i jeśli nie będzie tego awansu teraz to zaczynamy od 4 ligi. Może po prostu presja już działa i niektórzy nidają rady.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#99
|
|
Nawet nie ma co marzyć o bezpośrednim wejściu. Baraże przegramy, następny rok kopania się po czołach w I lidze. Z tym trenerem nic dobrego nas nie czeka.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#100
|
|
Zamiast lecieć jak ćmy do piłki to mogli by podnieść głowy i zobaczyć jak ustawia się rywal... Ech, szkoda gadać. Czas sobie odpocząć od oglądania tych widowisk, bo tylko traci człowiek czas i nerwy. ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#101
|
|
Trener mowi, ze jest zadowolony, wiec zawodnicy tez sa zadowolenia ze swojej postawy, a cala reszta to internetowi napinacze. Czego nie rozumiesz
))![]()
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#102
|
|
No cóz,koniec marzen o awansie bezposrednim.Chyba za duzy balonik napompowano,ktory dzis w drugiej połowie pękł z duzym hukiem.
naprawde 2 połowa pokazała jak niewiele trzeba zeby zaszachowac Sobola,ktory juz 3 raz jest nakrywany czapką i ktory zwyczajnie nie powienien juz byc trenerem Wisły.Ale ze nie robi sie burdelu majac 4 mecze do konca ,i tak trenerem pozostanie. Wyjmujac z tego zespolu 2-3 Hiszpanów sypie sie wszytsko ,nierozumiem dlaczego nie ma tutaj jakichs schematów gry ,ktore powinny byc w pewnym sensie automatyczne. Niestety wejscie Zyro,Mlynskiego ,Colleya ...zapachnialo mi to tą druzyną ktora rok temu spadała z Ligi,i dzis ci sami zawodnicy mieli by do niej awansować?no way... Pozostaje liczyc na miejsce barazowe ktore da mecze u siebie bo.....,juz widze baraz Puszcza-Wisła w Niepolomicach,i 11 drwali w polu karnym,oraz Sobola ktory swoim taktycznym geniuszem wymysla jak ich ograc. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#103
|
|
|
Cytat:
Cytat:
Ostatnio edytowane przez aNouc : 05.05.2023 o godz. 22:58.
|
||
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#104
|
|
To chyba powinno być dla wszystkich oczywiste. 5-6 zawodników oddziela nas od dna 1 ligi. Kiedy wypada w 2-3 z tej grupy zaczynają się problemy. Większość pozostałych zawodników to towar piłkarzopodobny. Nie ważne, kto wchodzi, w jakich konfiguracjach, z jaką taktyką, nasza gra siada. Na szczęście dla nas, większość drużyn jest jeszcze słabsza, więc... ciągle walczymy o awans.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#105
|
|
Kazda gra zespolowa polega, zaczyna sie - na obronie - to jest i zawsze bedzie przepasc miedzy najlepsza-najwyzsza liga a pozostalymi , kazda druzyne w grze zespolowej buduje sie od obrony - My mamy recznik w bramce , parodyste Colleya , bardzo przecietnego Lasickiego , bardzo przecietnego Jarocha , przypadkowego Moltenisa , ZADNEGO PRAWDZIWEGO DEFENSYWNEGO POMOCNIKA , ....na hhuurraaa ofensywie- i wesolym socerze oklepalismy ( nie bez wysilku) pol tej polamatorskiej smiesznej ligi .....nawet w przypadku jakims cudem awansu - co dalej
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#106
|
|
Tak na spokojnie, bez linczu. Gdyby nie 2 błędy Colleya to nie stracilibyśmy 2 goli. I wygralibyśmy. Poza tym Benito. On coś grał wczoraj? Może coś przeoczyłem? Ale tak, z bezpośrednimi rywalami nam nie idzie, bo przeciwnicy nie zostawiiają nam za dużo miejsca. Jak pozwalają nam grac... to gramy. Jak już na nas wsiada to znika nasza przewaga techniczna. To niestety zły prognostyk przed play offami. Tam nie będziemy grało że Skra ale Arka... Szkoda że Sapala się rozsypał. Nie mamy za dużo piłkarzy w środku gotowych na fizyczna walkę.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#107
|
|
Benito fatycznie skreślił się w oczach ostatnich, którzy w niego wierzyli - na przykład moich.
Ale co do chooja pana w pierwszym składzie robi wciąż Biegański? Ten chłopiec nie daje i nigdy nie dawał nam nic poza przeciętność. Naprawdę Sobol tego nie widzi? Brak drastycznych baboli nie równa się z faktem, że chłopiec jest tak do bólu przeciętnym grajkiem, że wystawianie go kosztem Brody to sabotaż. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#108
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#109
|
![]()
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale Sekciarz spadkowy |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#110
|
|
|
Cytat:
Cytat:
Nie mamy kompletnie ławki rezerwowych. Wszystkich na ławce można okreslić mianem amatorów. Dopóki byli Junca i Mula, to jakoś wyglądał ten skład wyjściowy oraz nasza gra, bo ci dwaj dużo dawali i wraz z resztą piłkarzy tych lepszych, potrafili zrobić różnicę w meczu. Najgorsze teraz jest to, że nie mamy ławki ale i w pierwszej jedenastce wybiega dużo ludzi, którzy grać nie powinni - Colley, Benito, Jaroch to też taki półpiłkarz. Także na 10 piłkarzy z pola mamy tylko 7. Cięzko jest wygrywać mecze w 7, nawet w I lidze. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#111
|
![]() To na spokojnie, bez linczu - gdyby nie samoboj bramkarza ŁKSu i gol kompletnie i totalnie z niczego, z dupy Fernandeza, to ile bysmy bramek wczoraj strzelili? Ksiazkowy przyklad kibica Wisły. No 2 bledy Colley, a tak to super Dramat. Zycze powodzenia w dalszym emocjonowaniu sie druzyna bez trenera. Na pewno daleko zajedzie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KrK
Offline |
#112
|
|
Gdyby nie ten cwel stefanski to ten mecz skończyłby się wynikiem 3:1 i tyle w tym temacie.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#113
|
|
Ach no tak, oczywiscie, jak zawsze
GDYBY TYLKO NIE TO WSZYSTKO |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#114
|
Analiza meczu będzie krótka, bo wszystko już zostało napisane: kiedy ŁKS miał już wynik w drugiej połowie to zamknął mecz i nawet nie pierdnęliśmy. Sobolewski był do zwolnienia po rundzie, ale wystawianie tego leszcza Dudy w ataku to ewidentne błaganie o pomoc. Dalsze trzymanie pana Radosława na stanowisku byłoby niehumanitarne. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#115
|
Ciężko grać bez jakościowych zmienników na skrzydłach, w momencie gdy cała gra od początku rundy opiera się na skrzydłowych i obiegających ich bocznych obrońcach. Zwłaszcza przy tak słabej defensywie widać ich brak (Wy nam 3, to my Wam 4). |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: KrK
Offline |
#116
|
|
Ciężko gra się mecz kiedy już pierwsze dwie kluczowe decyzje są ewidentnie przeciwko Tobie. Myślicie że zawodnicy tego nie czują, że to nie ma wpływu na ich psychikę i późniejszą postawę na boisku. Jaka to jest korzyść dla drużyny, kiedy w jednym ciągu akcji następuje strata i kontra dla drużyny przeciwnej? Jak w dobie varu można nie gwizdnąć faulu na Benitezie? To były kluczowe momenty tego meczu i to one rzutowały na późniejszy obraz meczu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#117
|
|
W nadchodzących dniach jedynym powiewem optymizmu wydaje się być to, że obecny sezon się kończy...
Dzisiaj jeśli Chorzów wygra to właśnie straciliśmy szanse na bezpośredni awans. W dodatku przy niekorzystnych wynikach w Niepołomicach i Niecieczy możemy zlecieć na 5 miejsce. Wczorajszy mecz powinien być pożegnalnym dla Colleya, Benito i Biegańskiego, natomiast pozostali powinni dostać srogą zjebkę za taką postawę jaką pokazali i gwarancję, że jeśli powtórzy się to w dwóch nadchodzących spotkaniach to mogą zbierać grabki, wiaderko i wylatywać z tej piaskownicy. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice
Offline |
#118
|
a to sędzia, a to murawa tak to się kręci wszystko przeciwko nam. Nie to, że drużyna nawet na I lige jest *uja warta. To wszystko pech i spiseg... ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#119
|
|
A widziałeś powtórki tego faulu? Były tak chu.owe, że nic nie było na nich widać więc VARowcy stwierdzili, że nie ma po co ich Stefański oglądać.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#120
|
|
Niestety nie mamy luksusu, żeby wymienić więcej niż 1-2 piłkarzy głównego składu. Na ławce siedzi szrot bez umiejętności, który jeszcze bardziej nas pogrąży w decydującym momencie.
Co do Colley'a zgoda, chłop powinien wylądować na trybunach jak swego czasu Hugi. Nie jestem fanem takiego gnojenia piłkarzy, ale Colley przebywający na boisku to zwykle 12-ty zawodnik przeciwnika i trzeba go po prostu stąd usunąć. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|