
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#1
|
|
Mialy byc 3 pkt,byle jak i byle były.No i są ,to juz za nami.
Teraz jednak przejdzie weryfikacja.Nie bajki o tym jacy z nas kozacy,bo Puszcza i Ruch pokazała ze zadne z nas kozaki. Teraz mamy ŁKS,Termalike i Podbeskidzie taka "matura" przed nami ,co jestesmy warci z tymi troche lepszymi zespołami czas tez zeby Sobol udowodnił też ze nadaje sie na trenera Wisły ,bo u mnie po porazce w Ruchem jego notowania spadły i czekam na dobry pilkarsko mecz w Łodzi gdzie bedzie mial mozliwosc pokazania tego jakim jest naprawde trenerem.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 30.04.2023 o godz. 21:13.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|