
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#1
|
|
A gdzie byś go ustawił?
I przy okazji przypomnij kto strzelił na 1:0 ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#2
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
|
Gola na 1:0 to strzelił sobie bramkarz wypluwając piłkę prosto pod nogi Tachiego.
Tachi nie ma przeglądu pola, traci piłki ponieważ nie nadaje się do gry w pomocy. To jest typowy stoper, który musi mieć w polu widzenia całe boisko. Dziś dwa razy dał Chojniczance piłkę na sytuacje bramkowe, ponieważ nie ma doświadczenia jako pomocnik i po prostu nie widzi co się wokół niego dzieje. ŁKS takie buble wykorzysta. Fakty są takie, że Tachi gra bo nie ma ludzi na tą pozycję: Sapała kontuzjowany a Basha nie wybiega nawet 45 minut. Mam nadzieje, że Sapała się jak najszybciej wyleczy. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#4
|
Także Tachiemu należą się gratulacje za przytomność umysłu i wyszkolenie. Chłop ma dobrą technikę, tyle że nie gra na swojej nominalnej pozycji. Mimo to nie bardzo mamy alternatywę bo w to że Basha zagra chociaż 60 minut w jednym meczu w tym sezonie nie wierzę. Może tyle w sumie uzbiera, chociaż nie postawiłbym na to pieniędzy. Lepiej zapytajmy dlaczego nasi młodzi na ŚP nie mają podjazdu technicznie i szybkościowo do niemal dwumetrowego hiszpańskiego stopera.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.04.2023 o godz. 08:01.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#5
|
To akurat łatwo wyjaśnić (może poza aspektem motoryki, bo to jest skandal i świadczy o zwykłym olewaniu tego tematu w trakcie szkolenia młodych). Żeby coś z piłkarza było, to on w wieku 18 lat musi mieć podstawy: przyjęcie piłki, przyjęcie ze zwodem, przyjęcie z zastawieniem piłki; odegranie z klepki, odegranie w tempo do wychodzącego; krótki czas reakcji od przyjęcia do (celnego) odegrania. Na tym możesz budować taktykę, przegląd pola, motorykę etc. Nasze âtalentyâ nie posiadają tych podstaw, wiec o czym tu gadać w ogóle. Duda robi na wszystkich dobre wrażenie bo posiada absolutne minimum, czyli w przyjęciu piłki ładnie mu się ona klei do nogi, krótko prowadzi piłkę. Tyle wystarcza żeby się wyróżniał na tle reszty wonderkidów naszych.
Ostatnio edytowane przez Książę Palownik : 30.04.2023 o godz. 11:49.
![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|