
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Online |
#1
|
Daleki jestem od usprawiedliwiania kogokolwiek, ale w sztabie jest też Zając. Czy on też nie ma pojęcia o taktyce? |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#2
|
Wszyscy też wiedzą, że trener nie zareagował zmianą ustawienia i taktyki, trzymał się sztywno swojego standardowego planu na mecz. A zdobył się tylko na wprowadzenie na boisko piłkarzy, których w takim starciu w ogóle tam nie powinno być, bo są za słabi, mimo że były jeszcze inne możliwości. Jak można trzymać się poprzedniej koncepcji gry, kiedy nie ma się już na konkretnych pozycjach zawodników do jej realizacji? |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#3
|
|
Zająca można rozgrzeszyć.Był zajęty walką z operatorem kamery,co sobie będzie głowę duperelami zawracał
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#4
|
Jedyne w tym meczu. Wbrew pozorom jestem największym na tym forum optymistą - bez zakłamywania rzeczywistości. Może i zostaliśmy ośmieszeni przez Ruch, może nie istnieliśmy na boisku, może perspektywy rysują się niepokojąco, ale przynajmniej kamera dostała w ....ę (metaforycznie rzecz jasna). Wyniku z Ruchem za kilka lat nikt nie będzie pamiętał, a takie kozackie akcje pozostaną.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.04.2023 o godz. 20:14.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#5
|
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|