
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#9
|
|
Ciekawe czy już przyszedł czas żeby Kuba przedstawił swój punkt widzenia ?
![]() Bo forumowi wielbiciele wizji Brzęczka nabrali wiatru. Problem może się pojawić kiedy Hiszpanie zamiast grać dla zespołu zaczną pracować na indywidualne zasługi, a to było widać w Chorzowie. Zadaniem trenera jest zrobić z tym porządek, zobaczymy jak mu pójdzie. Bo bez tego może być ciężko o bezpośredni awans. Tęsknota za Młyńskim po tym co pokazał w kilku ostatnich meczach to przejaw masochizmu. Zdecydowanie bardziej bym stawiał na Szywacza jemu przynajmniej zależy... Pytanie czy na skrzydle ...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 23.04.2023 o godz. 11:07.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|