
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#181
|
|
To że ludzie potrafią zmienić zdanie na podstawie późniejszych wydarzeń i obserwacji to akurat dobrze o nich świadczy. Dziwne żeby po spadku i kompromitacji tych co zostali w zeszłej rundzie nadal uważać że mieliśmy super skład który trener zmarnował.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#182
|
|
Przecież Gula to był trener o określonej charakterystyce, który był mało elastyczny, ale na pewno nie był słaby.
Dla mnie jego największą wadą było to, że jasno nie powiedział, że z tym składem nie da się grać piłki, którą on preferuje i którą od niego wymagają. Z uporem maniaka liczył, że to zacznie w końcu funkcjonować. A jego zaciąg zawodników wyglądał jak łapanka starych znajomych. Choć trzeba przyznać, że dopóki drużyna nie siadła mentalnie, to jakoś to się kleiło. Mecz z Lechem wszystko zmienił. ![]()
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los Od jakiego ich nic nie wyzwoli Bo zabije ich las Rąk co klaszczą na czas W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli Patrz jak piją i żrą Twoją żywią się krwią I żonglują słowami twych pieśni Lecz nic nie śni im się A najlepiej wiesz że Nie istnieje wszak to co się nie śni. Jacek Kaczmarski |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#183
|
Gula? Który z czechosłowaków (przypominam nie ma bariery jezykowej) nie był w stanie wyciągnąć tego co najlepsze (Skvarka, Kliment), Zan Medved anyone - przecież oni musieli być zaopiniowani przez Gule. Typ który na każdej konferencji mówił to samo tzn ze jest dobrze że pracują i że on nie wie dlaczego to nie trybi, ten sam który był pełen pozytywów odnośnie Fazgalicia, czy w końcu mówimy o tym samym gościu który po meczu ze Śląskiem sam się zastanawiał dlaczego jeszcze jest trenerem a nie został zwolniony? Gość został przeżuty i wypluty przez PMS po 5 kolejkach każdy wiedział już jak grać przeciwko temu geniuszowi taktyki. Powtórze się - spadliśmy przez wybroniony dzięki Biegańskiemu mecz z sąsiadką to spowodowało że Gula dostał kolejny okres przygotowawczy... W głowie mi się nie mieści że ktokolwiek tutaj może tego trenerakiego przebierańca brać serio zachowując wszelkie proporcje to Hyballa jest dużo lepszym trenerem. ![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#184
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#185
|
![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#186
|
|
Jak uważasz że jakikolwiek momemt "3" byl w czymkolwiek gorszy od WSH w Wiśle to rozuniem że możesz uwierzyć że Gula to wybitny fachowiec mimo że absolutnie nic (poza słowami Pasiecznego) tego nie potwierdza. Dla mnie Twoja powyższa opinia to grubszy lol.
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#187
|
Z tego co pamiętam to wtedy już tak wszystko stało na głowie,że najpierw podpisano niektórych piłkarzy potem trenera a na końcu chyba Pasiecznego.Wszystko przykryto gadką że decyzje i ruchy były między nimi konsultowane. Z resztą po rundzie jesiennej Wisła była 13 w tabeli .Dupy nie urywało ale tragedii jeszcze nie było.Ile można odrobić wzmacniając drużynę między rundami widzimy obecnie,a tamtej ekipy nie tyle nie wzmocniono co wręcz osłabiono pozbywając się dwóch czołowych graczy. Gula sobie nie poradził.My jako kibice mamy ten komfort,że możemy oceniać wydarzenie z perspektywy czasu.Po całym syfie jaki wylazł na światło dzienne po spadku z ESY i po tym jak Gula radzi sobie obecnie przyczyn porażki należy szukać nie w osobie trenera |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#188
|
|
Tak można śmiało zaryzykować stwierdzenie,że pod względem dokonanych transferów WSH przewyższało TRIO.Roszady sezonu 21/22 i lato 22 to totalne szorowanie po dnie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#189
|
Jedyne co Gula totalnie zawalił to że dał się nabrać i przyszedł. To się nie mogło udać. Ja tu czytam o spiskach, że Brzęczek z trio atmosferę popsuli, jakieś teorie spiskowe - a może zastosujmy brzytwę Ockhama? Mieliśmy skład do dupy, jakieś 80% było za słabe na Ekstraklasę, no to spadliśmy. Ani Gula, ani Brzęczek, ani antyczeski spisek - mieliśmy skład do dupy i jeszcze z uśmiechem na ustach drastycznie go osłabiliśmy między rundami. Jak już nasi wyciągnęli głowy z tyłków było za późno.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.04.2023 o godz. 10:53.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#190
|
Mogli sobie nawet podpisac Messiego po znajomosci z Kiko. Cóż z tego że 5 minut pozniej nie byłoby kasy na jego kontrakt. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#191
|
|
Trudno ocenić jego inne potencjalne przewiny, nie dysponując wiedzą zakulisową. Ogólnie Gula powinien dosyć szybko zorientować się, że z tymi ludźmi (piłkarzami) nie uda się zrealizować planów i bić na alarm. Jeśli bił, informował władze klubu, że z tej mąki nie będzie chleba, jest rozgrzeszony. Jeśli nie, należy go uznać za współwinnego.
Abstrahując od tego, uważam, że trafił do Wisły w złym czasie. I nie dostał odpowiednich narzędzi do realizacji swojej wizji (realnie nie mógł ich dostać z tamtym pionem sportowym). Tylko że to można powiedzieć o niemal każdym trenerze, który tu zawitał w czasie rządów naszej trójcy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#192
|
Kiedy wreszcie go zwolnili nie ukrywał ulgi i chwalił tą decyzję po oficjalnej części konferencji. Wg. dziennikarzy (chyba Karcz i Trela o tym wspomnieli) był załamany. Sądząc po powyższym - kiedy już zrozumiał w co się wpakował nie miał jak się wycofać. Nasi nie pozwoliliby na taką PR-ową wtopę jak ucieczka trenera. A PR był wtedy wszystkim.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.04.2023 o godz. 13:22.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#193
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#194
|
|
wolfy też słyszałem że jeszcze w grudniu podał się do dymisji ale nie została przyjęta.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#195
|
|
To nie jest żadna tajemnica. Potwierdziło to minimum dwóch dziennikarzy znających się na rzeczy.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2014
Offline |
#196
|
|
Ale pamiętacie, że to temat meczowy?!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#197
|
|
w dodatku nieaktualny
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#198
|
Kto nie widział, niech nadrobi zaległości. Dobijamy do 20 000 wyświetleń. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|