
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#1
|
|
Mówienie, że obecni Hiszpanie nie wystarczą na poziom ekstraklasy jest przesadzone. Wystarczy popatrzeć na zespoły, które wcześniej awansowały. Taki Widzew ma większość składu jeszcze z 1 ligi. Stal Mielec jak awansowała, również nie robiła rewolucji kadrowej. Patrząc na Wisłę, tym składem możemy namieszać. Kilka kluczowych transferów ale nie rewolucja. W przypadku awansu zastanowiłbym się nad pozycją bramkarza i napastnika. Ogólnie ważniejsze będzie utrzymanie składu i ewentualne łatanie strat. Wszystko zależy od budżetu, bez tego najlepszych nam wykupią.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|