
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#1
|
Na szczęście w piątek mecz z niezaprzyjaźnioną Stalą. Może i relacje między klubami i kibicami żadne, ale z tego co kojarzę grają w piłkę. W poprzedniej rundzie rozpykali naszych nie zostawiając wątpliwości kto jest lepszy. Teraz zapowiada się ciekawy mecz. Wygramy czy nie - jest nadzieja że będzie się to dało oglądać jako mecz piłkarski a nie kolejny odcinek "Piątej Ligi Mistrzów". Podejrzewam że może być trudno i tym razem Sobolewski: A) Jednak przygotuje zespół do meczu. Wiem że jesteśmy zajebiści, ale jednak. B) Nie będzie próbował wygrać z handicapem w postaci naszych młodych diamentów. C) Na wypadek W przeprowadzi zmiany kierując się nie sprawiedliwością społeczną a przydatnością dla druźyny i da zmienianym więcej niż 5 minut regulaminowego czasu gry.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.04.2023 o godz. 19:47.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#2
|
|
wolfy napisał(a):
Może być dobry mecz jutro, oby zwycięski. Wymęczone 1-0 biorę w ciemno, liczą się tylko 3 punkty. ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#3
|
My mamy lepszy skład indywidualnie, oni mają trenera. Z jednej strony może i tak, z drugiej że go w ogóle ktoś KUPIŁ to już jest spory sukces. Gra tam coś po tym jak w 2 minuty po wejściu zawalił bramkę?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.04.2023 o godz. 12:58.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#4
|
Przegraliśmy 1-2 ale nawet w skrócie masz kilka naszych setek. Graliśmy fatalnie, Stal była lepsza ale nawet tymi kilkoma parodystami w składzie byliśmy w stanie im zagrozić. Jakbysmy mieli Brzeczkowego farta z początku sezonu to może i byśmy to wygrali. Nie zgodzę się jednak że ten mecz da nam jakieś odpowiedzi. Wg mnie nie da nam żadnych. Wszyscy faworyci wygrywali u siebie że Stala. Może co najwyżej nas zweryfikować negatywnie, ale sama wygrana to obowiązek |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|