
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#10
|
Jeśli Wisła wszystko wygra to niezależnie od wyników przeciwników awansuje. Skoro to jest wiślackie forum to obchodzą nas wyniki z punktu widzenia Wisły. Równie prawdziwe jest stwierdzenie, że jeśli ŁKS wszystko wygra - no ma 5 punktów przewagi więc wystarczy, że wygra 7 razy i dwa razy zremisuje. Tak samo prawdziwe jest stwierdzenie, że jeśli Ruch wszystko wygra to awansuje - pierwszy mecz z Bruk Betem wygrali. Równie prawdziwe jest stwierdzenie, "jeśli wszystko wygra" w przypadku Bruk Betu jak i Puszczy. I w każdym przypadku JEŚLI jest kluczowe. Co nie zmienia faktu, że Wisła ma dziś wszystko w swoich rękach (nogach i głowach). 7 kolejek temu musieliśmy liczyć na potknięcia przeciwników bo nawet wygrane w meczach bezpośrednich nic nam nie dawały. Dziś (przed sobotnim meczem) nie musimy (bo już pogubili punkty )
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 06.04.2023 o godz. 09:56.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1
Na razie świętowanie awansu
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|