
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#1
|
|
mam do was pytanie - tak z ciekawosci , bez heheszkow i innych asiorow z SB ktorzy mysla sa smieszni i zajebisci : teoretycznie zakladajac ze jestesmy w ekstraklasie - czy myslicie ze takim skladem i gra bysmy sie w niej utrzymali
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#2
|
|
Patrząc że każdy z zawodników podstawowej 11 ma już epizody lub całkiem duże doświadczenie w grze na podobnym poziomie co esa (Ligue 2 czy Laliga 2 to podobny poziom), to tak, szansa by była. Stal Mielec, Widzew czy Warta pokazuja że w tej przeciętnej lidze liczy się przede wszystkim drużyna, a nie zlepek indywidualności.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#3
|
Tychy to była jedna z najbardziej żałosnych z drużyn z którymi graliśmy a i tak zwycięstwo (mimo że zasłużone) przyszło nam ciężko wywalczyć. To tak apropos genialnych strategów piszących kiedy Fernandez powinien się wykartkować. Dla nas każdy kolejny mecz jest finałem. Teraz przynajmniej jest materiał piłkarski który daje realne nadzieje na wynik, wygrywamy jakością. Słabo że z takimi leszczami nie potrafiliśmy zachować czystego konta. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#4
|
Odra - żalosna Tychy - żalosne A może rywal taki dobry? ![]() Czekają nas jeszcze mecze z żalosna Skra, Chrobrym czy Chojniczanka. Nie nadużywajmy tego słowa. To po prostu taka liga. Kto będzie grał z nami inaczej na Reymonta? Chyba tylko Termalica i mooooze Stal Rzeszów. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#5
|
![]() I oby tak do końca rundy same żałosne ... ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#6
|
|
Arka to nas akurat zdrowo cisnęła, od pierwszej do ostaniej minuty. Zadecydowały indywidualne umiejętności.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#7
|
Oczywiście, jeśli coś nie wyjdzie, znów odezwą się głosy rewolucjonistów, którzy będą chcieli jej zarzucenia, wywalenia Hiszpanów i powrotu do wiecznie żywej koncepcji stawiania na "młodych zdolnych" bez względu na wszystko - gdzie gra się za PESEL, a nie za to, co się prezentuje. Czym to się kończyło, powinniśmy wiedzieć już aż za dobrze. Ale oczywiście za rok, dwa, a może nawet jeszcze wcześniej, gdy Hiszpanie w końcu coś istotnego przegrają, albo po prostu się znudzą, wszyscy tradycyjnie zapomną o lekcjach przeszłości i raz wtóry będziemy powtarzać te same błędy. Zakład? ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|