
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#36
|
|
Największym ,,sukcesem" waszego wujka jest spadek z Ekstraklasy i narażenie klubu w związku z tym na wielomilionowe straty.
Zawsze powtarzam - do takiej kanalii jak wujek Jurek mogą równać się tylko rządy bandytów z lat 16-18. Ale szpicle zarządu pokroju tych dwóch powyższych ancymonów mają swoje zadania do wykonania w dalszym ciągu. To Jurek Brzęczek zaorał Wisłę i przez niego nastąpił spadek. Oczywiście przy wsparciu Jakuba i Dawida, klakierów, fałszywych odnowicieli, TS-u, środowisk kibicowskich.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 01.03.2023 o godz. 13:47.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|