AgresywnyChomik napisał(a):

Pałeczke Bogusia dzierży Rodado obecnie?
Podobnie jak już ktoś gdzieś napisał gość lepiej by się sprawdził eklapie, w pierwszej lidze to my Walujewa potrzebujemy a nie takiego Nieśmiałka.
|
Akurat Boguskiego zawsze ceniłem. Szczerze to wolałbym widzieć w pierwszym składzie 35 letniego Rafała(w tej chwili ma już 38) od 10 lat młodszego Hiszpana. Co w nim widział Wuja, to na prawdę nie mam pojęcia.
Technikę być może ma i dobrą, ale słabe warunki fizyczne, brak szybkości i dryblingu.