The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.02.2023, 15:41
Cytat:
Gramy to samo co za Brzęczka tylko dokładniej i skuteczniej z przodu (pytanie czy to kwestia lepszych umiejętności indywidualnych czy zwykły fart, mam nadzieję na to pierwsze) i trochę pasywniej w obronie (hiszpanie z niższych lig średnio umieją w pressingi), a tak poza tym to jest bardzo podobna gra co za Wuja.
Można zaryzykować stwierdzenie, że jest identycznie jak za Brzęczka. Taki Junca to Pereira gdy jeszcze nie złapał kontuzji, to coś tam pokazał, że umie zamieszać z przodu.
Ławka tak samo uboga jak za Brzęczka, także jak zaczną się kontuzje czy wykluczenia za kartki albo spadek formy u pojedynczych asów to lezymy i kwiczymi.

Mnie dziwi entuzjazm, że niby tak wiele się zmieniło, jeszcze się tu wielu nie nauczyło ostrożności.
Wyniki na start w I lidze za Brzęczka:

Wisłą - Sandecja 0:0
Resovia - Wisłą 0:2
Wisła - Arka 1:0
Odra - Wisła 0:1
Wisła - GKS 2:1

Przypominam, że wtedy po tej serii już zaczynaliśmy wierzyć, że będzie zajebiście, bo pomimo, że to był tylko początek sezonu, a gra pozostawiała wiele do życzenia i częst zwycięstwa były szczęśliwe to jednak bilans punktowy i 4 razy czyste konto pod rząd musiały robić wrażenie, zdawało się że tę ligę zjemy.

Jak się później okazało krótka ławka, kontuzje, kartki, gorsza forma a przede wszystkim trudniejsi rywale, bo właśnie ci w stylu Sandecji, Resovii, Odry czy w meczach u siebie Arka i GKS to była niska półka.

I teraz może niestety być praktycznie w 100% to samo. Oby nie i oby to w końcu zaczęło jakoś wyglądać nie w 1 czy 5 meczach ale w 1 czy kilku sezonach pod rząd.

Czepiać się można wszystkiego, tak samo jak wmawiać,że jest zajebiści i doszukiwać się dobrych zwiastunów. Z jednej strony cieszą SFG i skuteczność Moltenisa tylko czy jeśli skończy się ten jego fart, a wiadomo, że się zaraz skończy bo gościu nie strzeli 10 goli, to będziemy w stanie punktować? Skończy się fart przy SFG i wygramy z kimś?
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 19.02.2023 o godz. 15:44.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:43.