
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#1
|
|
Cytat:
Ławka tak samo uboga jak za Brzęczka, także jak zaczną się kontuzje czy wykluczenia za kartki albo spadek formy u pojedynczych asów to lezymy i kwiczymi. Mnie dziwi entuzjazm, że niby tak wiele się zmieniło, jeszcze się tu wielu nie nauczyło ostrożności. Wyniki na start w I lidze za Brzęczka: Wisłą - Sandecja 0:0 Resovia - Wisłą 0:2 Wisła - Arka 1:0 Odra - Wisła 0:1 Wisła - GKS 2:1 Przypominam, że wtedy po tej serii już zaczynaliśmy wierzyć, że będzie zajebiście, bo pomimo, że to był tylko początek sezonu, a gra pozostawiała wiele do życzenia i częst zwycięstwa były szczęśliwe to jednak bilans punktowy i 4 razy czyste konto pod rząd musiały robić wrażenie, zdawało się że tę ligę zjemy. Jak się później okazało krótka ławka, kontuzje, kartki, gorsza forma a przede wszystkim trudniejsi rywale, bo właśnie ci w stylu Sandecji, Resovii, Odry czy w meczach u siebie Arka i GKS to była niska półka. I teraz może niestety być praktycznie w 100% to samo. Oby nie i oby to w końcu zaczęło jakoś wyglądać nie w 1 czy 5 meczach ale w 1 czy kilku sezonach pod rząd. Czepiać się można wszystkiego, tak samo jak wmawiać,że jest zajebiści i doszukiwać się dobrych zwiastunów. Z jednej strony cieszą SFG i skuteczność Moltenisa tylko czy jeśli skończy się ten jego fart, a wiadomo, że się zaraz skończy bo gościu nie strzeli 10 goli, to będziemy w stanie punktować? Skończy się fart przy SFG i wygramy z kimś?
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 19.02.2023 o godz. 15:44.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|