The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.02.2023, 09:23
Generalnie ten mecz to spora niewiadoma, dlatego lepiej skupić się na tym, co można uznać za pewnik:

1. Linia obrony: dokładnie taka sama, jak w meczu z Resovią.
2. Rodado zbyt zmęczony pressingiem żeby strzelać gole.
3. Polowanie Arki na nogi Wiślaków, w szczególności Fernandeza.
4. Spuszczona w dół głowa Młyńskiego, zjedzonego przez presję gry w rodzinnym mieście.
5. Sapała oddychający rękawami w okolicach 35 minuty
6. Nieudana zmiana Żyro.
7. Gorączka po SFG w naszym polu karnym

Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły, to wpisujcie
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 17.02.2023, 10:07
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Generalnie ten mecz to spora niewiadoma, dlatego lepiej skupić się na tym, co można uznać za pewnik:

(...)
Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły, to wpisujcie
1. Czerwona karta za faul na Fernandezie/Villarze*
2. Pretensje do całego świata zawodników Arki
3. Krytyka Wisły za grę w przewadze
4. Krytyka Sobolewskiego za zbyt wczesne/późne zmiany*
5. Krytyka Sobolewskiego za styl
6. Krytyka Sobolewskiego za zbyt niskie xG drużyny
7. Krytyka Sobolewskiego za dopuszczanie do strzałów Arki
8. Umiarkowany optymizm po wygranej na wyjeździe z Arka z przewagą głosów krytykujących styl, zawodników i trenera
9. Krytyka Młyńskiego że jest Młyńskim
10. Wskazywanie następnego meczu jako meczu prawdy

*Niepotrzebne skreślić
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 17.02.2023, 10:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
1. Czerwona karta za faul na Fernandezie/Villarze*
2. Pretensje do całego świata zawodników Arki
3. Krytyka Wisły za grę w przewadze
4. Krytyka Sobolewskiego za zbyt wczesne/późne zmiany*
5. Krytyka Sobolewskiego za styl
6. Krytyka Sobolewskiego za zbyt niskie xG drużyny
7. Krytyka Sobolewskiego za dopuszczanie do strzałów Arki
8. Umiarkowany optymizm po wygranej na wyjeździe z Arka z przewagą głosów krytykujących styl, zawodników i trenera
9. Krytyka Młyńskiego że jest Młyńskim
10. Wskazywanie następnego meczu jako meczu prawdy

*Niepotrzebne skreślić
Pomijając absurdalne punkty 3-7 to akurat przy Marciniaku czerwonej kartki bym się nie spodziewał
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 17.02.2023, 10:25
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Pomijając absurdalne punkty 3-7 to akurat przy Marciniaku czerwonej kartki bym się nie spodziewał
Czy ja wiem? Czerwona pokazuje średnio w co 4 spotkaniu (nie wiem z kiedy są dane poniżej). To raczej nie jest ani specjalnie rzadko.

"Szymon Marciniak w Ekstraklasie pokazał łącznie ponad 1212 żółtych kartek, co daje średnią około 4 kartek na mecz, ponad 79 czerwonych kartek z czego min. 39 w wyniku dwóch żółtych, podyktował ponad 131 rzutów karnych"

Arka wyjdzie nabuzowana, na pewno żywo we wspomnieniach ma poprzednie nasze starcie, po którym miała pretensje do wszystkich tylko nie do siebie.

Myślę że nominacja Marciniaka na ten mecz to również pokłosie tamtych wydarzeń.

Ja obstawiam że nie będą sobie radzić z naszymi Hiszpanami, szczególnie z szybkim Villarem i zarobią czerwona.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 17.02.2023, 10:27
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czy ja wiem? Czerwona pokazuje średnio w co 4 spotkaniu (nie wiem z kiedy są dane poniżej). To raczej nie jest ani specjalnie rzadko.

"Szymon Marciniak w Ekstraklasie pokazał łącznie ponad 1212 żółtych kartek, co daje średnią około 4 kartek na mecz, ponad 79 czerwonych kartek z czego min. 39 w wyniku dwóch żółtych, podyktował ponad 131 rzutów karnych"
To faktycznie, jakoś miałem o nim inne przekonanie.

Przeczytałem kilka wypowiedzi zawodników Arki przed meczem...No, zapowiada się rzeźnia, jeżeli Marciniak tego nie zatrzyma.
Tutaj może nie być miejsca na grę w piłkę.
Napinkę mają jakby derby z Lechią grali. W rugby.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 17.02.2023, 12:02
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
To faktycznie, jakoś miałem o nim inne przekonanie.

Przeczytałem kilka wypowiedzi zawodników Arki przed meczem...No, zapowiada się rzeźnia, jeżeli Marciniak tego nie zatrzyma.
Tutaj może nie być miejsca na grę w piłkę.
Napinkę mają jakby derby z Lechią grali. W rugby.
To akurat działa na naszą korzyść, bo zwykle taka napinka kończy się jak w meczu u nas - czerwoną kartką, ew. spaleniem się psychicznie przed samym meczem. Oby Marciniak nie pozwolił na rzeźnię i kasował w zarodku polowanie na Fernandeza.
Dla nas lepiej żeby nie próbowali grać w piłkę, bo trochę jednak umieją. W poprzednim meczu cisnęli nas w dziesiątkę mimo straty najlepszego zawodnika.
Jeśli będą próbowali grać jak Resovia to dobrze się to dla nich nie skończy. Bardziej boję się tego że będą grać w piłkę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.02.2023 o godz. 12:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:56.