
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Online |
#1
|
|
Generalnie ten mecz to spora niewiadoma, dlatego lepiej skupić się na tym, co można uznać za pewnik:
1. Linia obrony: dokładnie taka sama, jak w meczu z Resovią. 2. Rodado zbyt zmęczony pressingiem żeby strzelać gole. 3. Polowanie Arki na nogi Wiślaków, w szczególności Fernandeza. 4. Spuszczona w dół głowa Młyńskiego, zjedzonego przez presję gry w rodzinnym mieście. 5. Sapała oddychający rękawami w okolicach 35 minuty 6. Nieudana zmiana Żyro. 7. Gorączka po SFG w naszym polu karnym Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły, to wpisujcie ![]() ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#2
|
2. Pretensje do całego świata zawodników Arki 3. Krytyka Wisły za grę w przewadze 4. Krytyka Sobolewskiego za zbyt wczesne/późne zmiany* 5. Krytyka Sobolewskiego za styl 6. Krytyka Sobolewskiego za zbyt niskie xG drużyny 7. Krytyka Sobolewskiego za dopuszczanie do strzałów Arki 8. Umiarkowany optymizm po wygranej na wyjeździe z Arka z przewagą głosów krytykujących styl, zawodników i trenera 9. Krytyka Młyńskiego że jest Młyńskim 10. Wskazywanie następnego meczu jako meczu prawdy *Niepotrzebne skreślić |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Online |
#3
|
![]() ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#4
|
"Szymon Marciniak w Ekstraklasie pokazał łącznie ponad 1212 żółtych kartek, co daje średnią około 4 kartek na mecz, ponad 79 czerwonych kartek z czego min. 39 w wyniku dwóch żółtych, podyktował ponad 131 rzutów karnych" Arka wyjdzie nabuzowana, na pewno żywo we wspomnieniach ma poprzednie nasze starcie, po którym miała pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Myślę że nominacja Marciniaka na ten mecz to również pokłosie tamtych wydarzeń. Ja obstawiam że nie będą sobie radzić z naszymi Hiszpanami, szczególnie z szybkim Villarem i zarobią czerwona. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Online |
#5
|
Przeczytałem kilka wypowiedzi zawodników Arki przed meczem...No, zapowiada się rzeźnia, jeżeli Marciniak tego nie zatrzyma. Tutaj może nie być miejsca na grę w piłkę. Napinkę mają jakby derby z Lechią grali. W rugby. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#6
|
Dla nas lepiej żeby nie próbowali grać w piłkę, bo trochę jednak umieją. W poprzednim meczu cisnęli nas w dziesiątkę mimo straty najlepszego zawodnika. Jeśli będą próbowali grać jak Resovia to dobrze się to dla nich nie skończy. Bardziej boję się tego że będą grać w piłkę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.02.2023 o godz. 12:06.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|