The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 20.11.2022, 22:07
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ale tu się nie trzeba domyślać dlaczego tego nie zrobi. Przecież już w rozmowie z Królewskim powiedział, że w przypadku wejścia w Wisłę potrzebuje drugi podmiot, który będzie dosypywać do budżetu.
Kwiecień to bogaty człowiek, ale dotowanie klubu, który w domyśle miałby wrócić do Ekstraklasy, to są już zupełnie inne pieniądze, nieporównywalne do tych, które łoży na Wieczystą.
To możliwe. Ale to jednak brak środków, a nie „obecny układ” jak sugerował @doktor granat.

Na marginesie. Ja nie mam w sprawie Kwietnia żadnej wiedzy, to zupełnie nie moje rejony, ale nie wygląda to rozwojowo. Ja mam taką zasadę, że jak mi jakiś partner biznesowy opowiada drugi raz bardzo zbliżone wymówki w innych okolicznościach to trzeciej rozmowy już nigdy nie prowadzę. A obecna opowieść brzmi mi bardzo podobnie do tej z końca 2018 roku. Tam też była chęć, ale „zabrakło” partnera/partnerów o ile pamiętam.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 21.11.2022, 11:13
Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
To możliwe. Ale to jednak brak środków, a nie „obecny układ” jak sugerował @doktor granat.

Na marginesie. Ja nie mam w sprawie Kwietnia żadnej wiedzy, to zupełnie nie moje rejony, ale nie wygląda to rozwojowo. Ja mam taką zasadę, że jak mi jakiś partner biznesowy opowiada drugi raz bardzo zbliżone wymówki w innych okolicznościach to trzeciej rozmowy już nigdy nie prowadzę. A obecna opowieść brzmi mi bardzo podobnie do tej z końca 2018 roku. Tam też była chęć, ale „zabrakło” partnera/partnerów o ile pamiętam.
Widzę tutaj jedno "ale": czy Wojciech Kwiecień kiedykolwiek oficjalnie powiedział że jest zainteresowany kupnem Wisły? Ja takiej wypowiedzi nie kojarzę, kojarzę tylko domysły i informacje na zasadzie KMWTW. No i robienie z Ajwena wroga Wisły jak powiedział że Kwiecień do Wisły na pewno nie wejdzie, bo przecież informatorzy wiedzą lepiej.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:47.