The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
smolarek999
Junior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 04.11.2022, 23:17
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Piłka nożna to gra zespołowa w obronie jesteśmy jak dzieci we mgle. Najłatwiej jest znaleźć winnego. Drugą bramkę zajebał Bascha i trzej obrońcy którzy podeszli do chłopa z piłką i zupełnie mu nie przeszkodzili w podaniu, a nie Coley i Broda, którzy mogli sytuację uratować ale dali dupy...
Basha zajebał bo powinien być na ławce z to była druga akcja gdzie musiał grać zachowawczo bo miał już kartkę.

Druga sprawa że Broda z tych meczy co grał to właściwie nic nie uratował. Pytanie ile by Mikołaj z tego wyciągnął
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 04.11.2022, 23:21
smolarek999 napisał(a):Wyświetl post
Basha zajebał bo powinien być na ławce z to była druga akcja gdzie musiał grać zachowawczo bo miał już kartkę.

Druga sprawa że Broda z tych meczy co grał to właściwie nic nie uratował. Pytanie ile by Mikołaj z tego wyciągnął
Ale co ma tu bramkarz do ratowania? Tu normalnie powinno być 3:0 do przerwy dla nas.

Aha. Rodado tragedia. Właściwie poza Łasickim i Fernandezem same ogóry. Już nawet Balta więcej wniósł z przodu niż Basha czy Młyński. Co z Żyro?
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 04.11.2022 o godz. 23:27.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 04.11.2022, 23:21
smolarek999 napisał(a):Wyświetl post
Basha zajebał bo powinien być na ławce z to była druga akcja gdzie musiał grać zachowawczo bo miał już kartkę.

Druga sprawa że Broda z tych meczy co grał to właściwie nic nie uratował. Pytanie ile by Mikołaj z tego wyciągnął
Basha dostał głupią żółtą kartkę a mimo to nasi zostawiają go przy rożnych jako ostatniego obrońcę. Łęczna w mig się pokapowała i Gąska kręcił nim jak na karuzeli. Na konferencji takie pytanie zadał jeden z dziennikarzy Sobolowi: czy zmiana nie była za Bashę za późno? 3x Łęczna nas ostrzegała aż padła bramka . Odpowiedź trenera: zmiana była w dobrym momencie bo Basha nie złapał czerwonej a wina przy 2 bramce nie Jego.
Ustawienie drużyny z Bashą jako ostatnim obrońcą, powolnym, mającym żołtko, od początku śmierdziało golem.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 04.11.2022, 23:27
smolarek999 napisał(a):Wyświetl post
Basha zajebał bo powinien być na ławce z to była druga akcja gdzie musiał grać zachowawczo bo miał już kartkę.

Druga sprawa że Broda z tych meczy co grał to właściwie nic nie uratował. Pytanie ile by Mikołaj z tego wyciągnął
Jak to nic nie uratował? W ostatnim meczu głowę z 5 metrów złapał na wagę trzech punktów.

Gdyby Biegański nie wpuścił frajerskiego wolnego to by na ławie nie usiadł.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:28.