|
Wlasnie jest. Jakby chcial miec jakies konkretne efekty to by mowil o 5 skautach w PL i kolejnych 5 w Europie. Nie stac nas na powazna siatke skautingu, nie stac nas na kopaczy, nie stac nas na najlepszych Polakow, nie stac nas na powazna akademie z trenerami, nie stac nas nawet na glupia baze w Myslenicach, na ktora trzeba bedzie brac kredyt. Nie stac nas na jeszcze wiele wiecej rzeczy. Jestesmy dziadami, dla innych klubow nie jestesmy zadna konkurencja, moge tak wymieniac i wymieniac.
Na koniec wyjdzie Jas Fasola Jego Ekscelencja Pan Prezes Nowak i puszcza jakies pierdy o tym, ze chce grac Polakami z Malopolski i z wislackim serduchem.
Jakby znal realia to by wiedzial, ze w obecnej chwili na granie Polakami z wislackim serduchem to sobie mozemy pozwolic na poziomie 2,3 ligi.
|