The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.09.2022, 12:02
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A ja to widzę tak. Po 3 porażkach i o.......u kopaczy w Rzeszowie, wczoraj wspięliśmy się na swoje wyżyny i wyżyny umiejętności Brzęczka jako trenera. Jestem też w szoku z powodu pana Farta, Pan Fart do nas powrócił, co pozwoliło nam zdobyć bramkę z karnego (bo inaczej nie umiemy), pozwoliło też sfrajerzyć Janoszcze ich karnego, dzięki czemu nie przegraliśmy meczu, bo podejrzewam, że gdyby on to wtedy wkorzystał, to już by było po meczu.

Wcześniej jak mieliśmy pana Farta po swojej stronie to udawało się wygrywać, na ten moment pan fart + wzięcie się w garść po o.......u i 3 porażkach + 20 tys kibiców i mecz u siebie, dało remis...

Co dalej? To co najlepsze już zagraliśmy, flaki z siebie wypruli wczoraj, także prawdopodobnie będzie znowu zjazd w dół i porażki po anemicznej grze.

Im dłużej Brzęczek jest w klubie, tym gorzej dla nas.
Brzęczek jest tylko typowym przedstawicielem rodzimej myśli szkoleniowej, ani lepszym, ani słabszym od większości. Książę a białym koniu nie czeka na to, żeby przyjść do Wisły, bo ci najlepsi (którzy mogliby zrobić różnicę) albo mają pracę albo mogą ją mieć w lepszych miejscach. Bez chorych układów.

I przy okazji co się stało z Radkiem Sobolewskim? Kiedy przeszedł do Płocka był geniuszem trenerki (przynajmniej przez moment), człowiekiem, na którym opierał się Stolarczyk i Wisła . Wymarzonym trenerem połowy tego forum. Ten geniusz szkolenia powinien sam bez Brzęczka zbudować tu wielką Wisłę .
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:13.