MaLk napisał(a):

|
Jestem spokojny o wynik. Ponieważ w grze zespołu widać jakość, zgranie oraz postęp, a w ostatnich meczach brakowało jedynie szczęścia, nie widzę żadnych argumentów przeciwko wygranej.
|
No tak. Widać też fachową rękę jednego z najlepszych trenerów w Polsce (nie będę upierał się, że w Europie). Widać wytrenowanie graczy: indywidualną szybkość, siłę, wytrzymałość, błyskawiczne reakcje, natychmiastowy doskok do każdej piłki. O poziomie technicznym, czy to najmłodszych, czy to najstarszych nie ma nawet co wspominać.
Przeciwko takim zaletom nie ma bata.