
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2007
Offline |
#11
|
|
Szkoda tych punktów Mecz można podzielić na dwa okresy.
Do momentu czerwonej kartki graliśmy bardzo dobrze. Być może było to nasze najlepsze 20 minut w tym roku. Rodado pokazał, że warto było na niego czekać. Nawet nasz nowy lechita który ogólnie nie ogarniał przydał się.przy bramce. Grając w 10 posypaliśmy się całkowicie. Zwłaszcza po zmianie stron. Sędzia odwalił z karnymi ale Chrobry i bez pomocy sędziego stworzył sobie całą.masę dobrych okazji do zdobycia bramki. Pora przećwiczyć na treningach wariant gry w osłabieniu. Nie może drużyna aż tak źle wyglądać grając przeciwko takim parodystom. W następnych meczach nie będzie Fernandeza ale za to będzie wymarzony przez trenera napastnik, Basha, Wachowiak i może nawet Pereira ![]()
Ad augusta per angusta
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|