
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#1
|
|
Patrzcie patrzcie - Drozd zaczął zmieniać swą definicję zapieprzania.
A jak mu to samo prawie pisałem to twierdził, że to wszystko to się zawiera w zapieprzaniu ))Jak tak dalej pójdzie to się przyzna do błędu nie przyznając się do niego (jeśli już tego nie zrobił )
Podam parę powodów : - brak koncentracji - nonszalancja - niewystarczające umiejętności, niedokładność - zmęczenie - złe nastawienie psychiczne, słaby mental - podejście typu MAMY TO, bronimy! Czyli ogólny minimalizm - nagłe ruszenie i zmiana gry przeciwnika, wynikające z tego zaskoczenie i panika - brak doświadczenia Mam pisać dalej? Oczywiście można próbować winić za to trenera, ale bardzo często wina tkwi w samych zawodnikach.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 09.08.2022 o godz. 22:07.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|