
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2012
Offline |
#11
|
|
Panowie Brzeczek będąc selekcjonerem, gdy mógł mieć kogo chciał stworzył najgorszą repre jaka kiedykolwiek pamietam. Grająca piach, bez polotu i oczy krwawiły jak się na to widowisko patrzyło.
Jeżeli z takimi zawodnikami grał taki piach to z takim materiałem jaki mamy obecnie myślicie ze to jest problem w zgraniu ? Nie, ten figurant nadaje się do tarcia chrzanu i żaden czas na zgranie tu nie pomoże . W poprzednim sezonie wygrał 1 słownie jedno spotkanie na 14, miał cały okres przygotowawczy a i tak gramy gówno ale co najgorsze to bez polotu i jakiegokolwiek pomysłu. Mamy gościa który zna się na trenerce jak świnia na gwiazdach. I tu jest problem. Wiec Panie Brzeczek: pakuj manatki i wypier dalaj
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 17.07.2022 o godz. 16:26.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|