Drozd napisał(a):

Tutaj do poprawienia jest to co nas zwaliło z ligi, czyli brak woli. Przez ostatnie lata nikt nic nie musiał. Teraz musimy wrócić już za rok. To powinien być cel nadrzędny i bezdyskusyjny od pierwszego treningu przed nowym sezonem.
Każdy z naszych aktualnych grajków może grać dużo lepiej niż gra. Muszą tylko czuć powinność i uwierzyć w siebie.
Po to jest potrzebna zmiana zarządu, ma przyjść nowy wymagający i operatywny, potrafiący spowodować progres u piłkarzy, a nie regres jak w ostatnim roku.
|
Yhym. Pod wodzą trenera, który wygrał 1 na 13 spotkań. Co może się nie udać ? Ja wiem, ze Brzęczek nie jest głównym odpowiedzialnym za spadek. Ale skoro nie potrafił nic wykrzesać z tych melepet to jakim cudem ktoś wierzy ze z gorszym składem ogarnie w 1 lidze ? To się po prostu nie uda w tym składzie osobowym. Zarówno właścicielskim, zarządu jak i sztabu.