
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2014
Offline |
#11
|
|
Hmmm, mnie nigdy nikt nie kazał głosować na jakąś opcję ani nic nie sugerował ...
Sponsorowaniem innych sekcji niż piłka nożna mnie nie specjalnie interesuje, poza jakimiś szczególnymi jednorazowymi akcjami. Jeśli dobrze pamiętam założenia wstępne to chodziło o stworzenie szansy przetrwania piłkarskiej Wisły, choćby w IV lidze, więc teraz to jakby los powiedział: SPRAWDZAM ... Albo się obrażamy albo walczymy o lepsze jutro. Tak czy inaczej, DUŻĄ prośba: byle zdroworozsądkowo (nie na fali emocji). |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|