skarabeus napisał(a):

Pare dni temu w ktoryms temacie meczowym pisalem, ze klub zaczyna wdrazac plan "1 liga" to serek mnie obsztorcowales, ze nic takiego nie ma miejsca.
Minelo pare dni i klub o tym otwarcie mowi prognozujac przewidywany budzet.
To jak to jest? Moze Socios nie maja biezacej wiedzy ? Czy tak zaprzeczales dla samego zaprzeczania?
|
Czy Ty jesteś poważny? Napisałeś, że w klubie pogodzono się ze spadkiem - nic takiego miejsca nie ma i nie miało. Klub bierze pod uwagę różne scenariusze, co nie znaczy, że wywieszono białą flagę...