The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Uchodzca
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.04.2022, 15:03
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Nie mów do mnie na temat zdolności myślenia , bo ty jakbyś miał chociaż szczątkową zdolność myślenia ,to byś się łatwo domyślił po co te piramidalne bzdury na temat zamachu były produkowane przez Macierewicza , i jak byś miał zdolność myślenia to byś wiedział czemu ten odgrzewany kotlet znów wrócił akuart po ataku Rusków na Ukraine.
10 raz się naśmiewasz z pancernej brzozy , ale przecież ten termin uknuli właśnie ludzie z PISu aby ośmieszyć np raport Millera.
Mgła raczej nie wyszła w ciągu 2 minut ,a niestety dotykasz najważniejszej rzeczy , że całe otoczenie prezydenta ,czyli jego ministrowie itd którzy byli odpowiedzialni za tą wizytę, nawet nie pomyśleli na temat pogody. Totalna amatorszczyzna. Po to właśnie Macierewicz przeszedł do ataku z tymi bredniami o zamachu , bo by byli totalnie skończeni politycznie,że prezydent i jego otoczenie to byli totalni amatorzy , którzy brali ciężkie pienaidze a nie potrafili nawet sprawdzić pogody wcześniej , czy nie będzie jakiś problemów itd..

Bardziej wierzę w tezy zawarte w raporcie Millera ,z którym się zgodziło większość środowiska naukowego ,niż z ludźmi Macierewicza ,którzy gotowali parówki i gnietli puszki po piwie
Sluchaj! Ty mnie do swoich racji nie przekonywuj.

Wiesz czego chcialem od coiebie (wroc kilka postow i zobaczysz);

"W takim razie, jezeli masz pewnosc na 100% wykluczajaca zamach, mozesz podac kto i czym cie do tego przekonal?"


Wiec wbij sobie w swiadomosc, ze twoja wypowiedz ad Macierewicza mnie wystarczy. Przeczytalem to czego od ciebie chialem.

WA w co ty wierzysz czy nie wierzych to mnie "najbardziej" obchodzi.


Jestem kontent z twojej odpowiedzi i rozumiem (chociez nie do konca) twoje wyklucznie zamachu ale pozwol mnie zachowac odrobine niepewsnosci i nie nakazuj mnie odrzucac malego procenta podejrzen ad zamamcu............... temat zamykam.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:37.