AS82 napisał(a):

Nie mów do mnie na temat zdolności myślenia , bo ty jakbyś miał chociaż szczątkową zdolność myślenia ,to byś się łatwo domyślił po co te piramidalne bzdury na temat zamachu były produkowane przez Macierewicza , i jak byś miał zdolność myślenia to byś wiedział czemu ten odgrzewany kotlet znów wrócił akuart po ataku Rusków na Ukraine.
10 raz się naśmiewasz z pancernej brzozy , ale przecież ten termin uknuli właśnie ludzie z PISu aby ośmieszyć np raport Millera.
Mgła raczej nie wyszła w ciągu 2 minut ,a niestety dotykasz najważniejszej rzeczy , że całe otoczenie prezydenta ,czyli jego ministrowie itd którzy byli odpowiedzialni za tą wizytę, nawet nie pomyśleli na temat pogody. Totalna amatorszczyzna. Po to właśnie Macierewicz przeszedł do ataku z tymi bredniami o zamachu , bo by byli totalnie skończeni politycznie,że prezydent i jego otoczenie to byli totalni amatorzy , którzy brali ciężkie pienaidze a nie potrafili nawet sprawdzić pogody wcześniej , czy nie będzie jakiś problemów itd..
Bardziej wierzę w tezy zawarte w raporcie Millera ,z którym się zgodziło większość środowiska naukowego ,niż z ludźmi Macierewicza ,którzy gotowali parówki i gnietli puszki po piwie
|
Sluchaj! Ty mnie do swoich racji nie przekonywuj.
Wiesz czego chcialem od coiebie (wroc kilka postow i zobaczysz);
"W takim razie, jezeli masz pewnosc na 100% wykluczajaca zamach, mozesz podac kto i czym cie do tego przekonal?"
Wiec wbij sobie w swiadomosc, ze twoja wypowiedz ad Macierewicza mnie wystarczy. Przeczytalem to czego od ciebie chialem.
WA w co ty wierzysz czy nie wierzych to mnie "najbardziej" obchodzi.
Jestem kontent z twojej odpowiedzi i rozumiem (chociez nie do konca) twoje wyklucznie zamachu ale pozwol mnie zachowac odrobine niepewsnosci i nie nakazuj mnie odrzucac malego procenta podejrzen ad zamamcu............... temat zamykam.