The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.04.2022, 14:21
Zawsze trzeba rozmawiać o faktach... Taki Milik w klubie, a w reprezentacji to dwa zupełnie inne grajki(wystarczy sobie sprawdzić ile w ostatnich latach strzelił goli w kadrze i ile sytuacji zmarnował). Dlatego deprecjonowanie napastników Meksyku jest śmieszne. Buksa i Świderski grają w ogórkowej MLS. Najlepszą ligą Ameryki Płn. jest liga meksykańska(wyniki w tamtejszych pucharach, ale i budżety klubów oraz płace).
Wczoraj analizowałem nasz skład i rywale mogą się cieszyć jak rozłożą na czynniki pierwsze naszą kadrę... Ty twierdzisz że Żurkowski(słaby klub w Serie A), Moder(słaby klub Premier League), Linetty(ten to nie gra), Klich(walka o spadek) grają w dobrych klubach... a to są piłkarze jakich wielu na rynku europejskim. Jedynymi wyróżniającymi się piłkarzami są Lewandowski, Szczęsny, Zieliński, Cash(chociaż tego znają pewnie tylko kibice Premier League) i ten wyśmiewany przez niektórych Krychowiak. Glik gra fatalnie od kilku sezonów w klubie. Bednarek słabiutki sezon. Bereszyński ma 30 lat i już wiadomo że nie wyskoczy na wyższy poziom niż taka Sampdoria. Góralski kopie w słabiutkich ligach, a prognozuje na jakieś dobre, europejskie granie - Szymański. Jóźwiaka zweryfikowała Championship, a Bielik walczy o spadek w Championship.
Jak słyszę że my mamy mocny środek pola to uśmiecham się z politowaniem... Zieliński i długo nic, jeśli chodzi o karierę klubową, bo w reprezentacji to wiadomo jak on się zwykle prezentuje.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:06.