Markus napisał(a):

Już nikt nie może mieć wątpliwości, iż ta drużyna, w tym składzie, bez Yeboaha i El Mahdiouta, jest drużyną która prawdopodobnie spadnie z ligi. Po prostu nie ma żadnych aktywów w ofensywie, a jedynie samych partaczy.
Zarząd stoi więc przed prostą alternatywą: albo dopóki okno jeszcze otwarte robimy 2 czy 3 niezbędne transfery i wtedy realnie walczymy, albo żegnamy się z Ekstraklasą. Żaden Wujek tego nie zmieni, bo mamy obecnie przerażająco słabą jakościowo kadrę.
|
Szefuniu - po co pisac takie aksjomaty - wiadomo, ze kazdy wie, ze jest pradpodobne, ze spadniemy.
Nie wiem skad wiara w 3 trasnfery ktore mialby wypalic od meczu z Legia... przeciez to bez sensu.