
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#10
|
|
Oszołom Hyballa kazał biednym piłkarzykom biegać, katował ich na treningach, ostatnio zupełnym przypadkiem pojawił się w zaprzyjaźnionych mediach wywiad z Lisam na temat Hyballi, że komuś faka pokazał, a innemu gołą dupę no świr przedszkolak, dobrze że go w Wiśle nie ma, brzmiała pointa. Ktoś taki nie pasuje do kultury i pełnego profesjonalizmu który u nas panuje od zawsze.
Dlatego o ile w pierwszych meczach zeszłej rundy siły do biegania zostało po oszołomie, tak teraz wróciliśmy do dobrze znanego zdychania w 60 minucie. Trzy dni wolnego po meczu to przecież nasza norma. Jeżeli jest jakiś element o który należy się obawiać w kontekście spadku to właśnie ten. Z Łęczną będzie to szybko widać czy puchniemy czy nie... ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|