
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#11
|
|
|
Cytat:
Może wycofasz się z forum na te parę dni i wrócisz gdy zatrudni kolejnego wujka? Przecież to się na bank wydarzy. Co do DB: prezes klubu ma być osobą zaufaną dla zarządu. Dlatego np. Filipiak przez wiele lat na prezesa mianował Filipiaka, Mioduski mianował Mioduskiego, a Rutkowski wsadził na stołek prezesa Rutkowskiego... Naprawdę dopierdalacie się do tego, tak jakby to on jednoosobowo o wszystkim decydował. Druga rzecz: czy poza tym grzechem, że jest bratem prezesa, dzięki czemu mamy pewność, że nie wyniesie kasy w reklamówce, ma jakieś inne grzechy? Mamy najlepszego sponsora od lat, partenerów, sprzedajemy piłkarzy za gruby hajs (sarapata nie potrafiła bańki wyciągnąć za Carlitosa), długi maleją, relacje z miastem poprawione... O .... wam chodzi? === Z JB to samo: to trener, który z powodzeniem prowadził Płock, oraz kadrę. Bo dla mnie pierwsze miejsce w grupie z przewagą 6 pkt nad Austrią i 7 pkt w LN to dobry wynik. Nie wspominając o tym, że jako piłkarz liznął poważniej piłki.... To nie jest tak, że JB zajmował się hodowlą krów i nagle został naszym trenerem... Cytat:
Ostatnio edytowane przez Konrad. : 14.02.2022 o godz. 19:35.
![]()
Ddf
|
||
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|