The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.02.2022, 19:29
Cytat:
Kuba ma jednego brata? Jest jeszcze jakaś siostra? Dobra kuzynka, ktoś jeszcze? Bo jak tak na bank będziemy mieli ich w Wiśle.
Zapewne jak każdy człowiek, ma jeszcze jakąś rodzinę.

Może wycofasz się z forum na te parę dni i wrócisz gdy zatrudni kolejnego wujka? Przecież to się na bank wydarzy.

Co do DB: prezes klubu ma być osobą zaufaną dla zarządu.

Dlatego np. Filipiak przez wiele lat na prezesa mianował Filipiaka, Mioduski mianował Mioduskiego, a Rutkowski wsadził na stołek prezesa Rutkowskiego...

Naprawdę dopierdalacie się do tego, tak jakby to on jednoosobowo o wszystkim decydował.

Druga rzecz: czy poza tym grzechem, że jest bratem prezesa, dzięki czemu mamy pewność, że nie wyniesie kasy w reklamówce, ma jakieś inne grzechy? Mamy najlepszego sponsora od lat, partenerów, sprzedajemy piłkarzy za gruby hajs (sarapata nie potrafiła bańki wyciągnąć za Carlitosa), długi maleją, relacje z miastem poprawione... O .... wam chodzi?

===

Z JB to samo: to trener, który z powodzeniem prowadził Płock, oraz kadrę. Bo dla mnie pierwsze miejsce w grupie z przewagą 6 pkt nad Austrią i 7 pkt w LN to dobry wynik. Nie wspominając o tym, że jako piłkarz liznął poważniej piłki.... To nie jest tak, że JB zajmował się hodowlą krów i nagle został naszym trenerem...

Cytat:
To tak samo jak weźmiesz do swojej firmy żonę, nigdy nie będziesz jej traktował tak samo jak Kasie, którą zatrudniałeś z ogłoszenia.
Kuba ma 30% udziałów w Wiśle, nie jest panem i władcą. Naprawdę myślisz, że Wisła będzie przegrywać 10 spotkań pod rząd a on dalej będzie potrafił przekonać resztę właścicieli, żeby ryzykowali swoją kasą i trrzymali JB na ławce? Bez jaj.
Ostatnio edytowane przez Konrad. : 14.02.2022 o godz. 19:35.
Ddf
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.