
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#11
|
|
taktyka na ten mecz bedzie taka:
1. faza: Bieganski -> Sadlok -> Hanousek -> Sadlok ->Beganski -> SZota -> Sadlok 2. faza: Sadlok --laga--> Kliment płynna przejścia z 1 fazy w 2gą , to słynna czechosłowacka myśl szkoleniowa dzięki której Gula udowadnia że ne jest trenerem zafiksowanym na jeden styl gry (krakowska piłka tak pięknie zaprezentowana na przykładzie podań w poprzek linii obrony ew. z wykorzystaniem bramkarza w 1 fazie) , i w zależności od sytuacji tworzy odpowiednie warianty hybrydowe i teraz jaki to przyniesie wynik otóż jeżeli Stal przechwyci piłkę po którymś z finezyjnych podań kapitana Macieja to wygra Stal jeżeli natomiast Kliment nie przewróci się na piłce po którejś z celnych lag od kapitana , a potem trafi w ten duży biały prostokąt to wygra Wisła jesli natomiast nie zaistnieje żadne z ww przypadków to będziemy mieli remis proszę państwa ![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|