
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Po latach mniejszych lub większych kompromitacji nadszedł definitywnie czas pożegnania z Sadlokiem.
Pomijając fakt, że czerwieni nie było to tak czy siak Sadlok chciał zrobić asyste i wyszło jeszcze gorzej. Kret widząc, że bramkarz dochodzi już do piłki nagle postanawia paść mimo, że Frydrych leżał już za nim dwa metry... Var jest, ale co tam sędzia wie lepiej... Nie no debil.... Bez napadziora nie da się wygrać, a sędzia wydrukował zejście jedynego gracza, który prezentuje jakiś poziom i w obronie i w ataku :/ Dzięki Maciek za kolejne posadzenie na mine! Przecież Mehremic grał kosztem Sadloka i takich baboliad NIE BYŁO!
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 11.12.2021 o godz. 18:25.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|