
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 05.2013
Offline |
#11
|
|
Z całym szacunkiem dla Kuby powinien sobie ,nam i wszystkim innym postawić pytanie kim na dzień dzisiejszy chce być w Wiśle.
WŁAŚCICIELEM. wtedy rozlicza zarząd piłkarzy z ich obowiązków. -negocjacje z Buksami przez P,O.(wkroczył do rozmów i co wyszło?) -zatrudnienie trenera Skowronka efekty znamy czy PIŁKARZEM: wstawiam się na każdym treningu u Hybalii oczywiście o ile zdrowie pozwoli wykonuję polecenia a nie robię z siebie błazna z cieszynkami i nie dołączam do kółka różańcowego z Baszom Carlosem i kilkoma innymi których nazwisk nie znamy. Właściciele czy też zarząd wyznaczyli trenerowi jakieś zadania (tak podejrzewam ) -uratować ligę. -przewietrzyć skład -promować młodych (by byli na sprzedaż za grubą kasę) -wypracować styl drużyny i treningów na najbardziej europejski klub - przy tym wszystkim maksymalnie ograniczyć koszty (patrz zminimalizować sztab trenerski) Zastanawiam się ile jest winy po każdej ze stron. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|