
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#11
|
|
Ja tylko ciągle słyszę zaufajcie od lat, klub robi sobie co chce a my mamy grzecznie pieniążki dawać i nic się nie odzywać. Przecież to jest chore. Zaliczamy wtopy za wtopami i mamy przyglądać się bo jaśnie nam panujący robią co chcą i w sumie bez żadnej odpowiedzialności. Rozumiem że za każdym razem to jest prywatny folwark a my jesteśmy potrzebni tylko w momencie jak już jesteśmy na skraju? Niech to tak dalej funkcjonuje a wielu osobom skończy się cierpliwość.
Ostatnio edytowane przez Mar85 : 09.05.2021 o godz. 15:56.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|