The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 09.05.2021, 12:15
INZAGHI napisał(a):Wyświetl post
Biegali po to żeby im nie zarzucić że olewają a widać było że symulują grę w piłkę. Brak gry kombinacyjnej, wybijanie na pałę, podawanie kolegom na "zapalenie płuc". Obejrzyj na spokojnie jeszcze raz mecz to dostrzeżesz. Dla dobra Wisły, dla dobra Kuby żeby z ratownika nie stał się grabarzem, Hyballa musi zostać by stworzyć w Krakowie drużynę, która nie spadnie w przyszłym sezonie.
Dokładnie. Kilka podan prostopadłych, do których by i Ben Johnson po anabolach nie dobiegł. Było też kilka podań (pewnie prZez pomyłkę) idealnych na dojście w bocznych sektorach), a zostały odpuszczone, zeby przypadkiem nie przejąć. Kopacze wybiegali 120 km. Czyli nie są zajechani jak twierdza przeciwnicy Hyballi. Tylko biegali bez sensu (bezmyślnie lub specjalnie to nie mnie stwierdzać). Niestety trenar nie podniesie IQ graczom. Na to nie ma treningu. To sie ma. Lub nie.
Hyballa musi odejść. (hehe, juz tak kiedys było zdaje się o Balcerowiczu), bo ma ciężki charakter.
Tyle, ze Kuba też od tej strony gorszy nie jest na co kilka przykładów dał. Nie wiem, czy z Kubą dwurolowym (piłkarz i współwłaściciel) mamy szansę na lepsze jutro.

Ceterum censeo Cracovia esse delendam
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:56.