The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.05.2021, 22:46
Kuba pokazał parę razy, że jest przewrażliwiony na swoim punkcie - sprawa opaski kapitana reprezentacji, konflikt z Lewandowskim, afera biletowa, do tego kwestia rezygnacji z bycia ambasadora Rakowa, bo jego wujek odnosił złe wyniki z Rakowem.

Sprawa z bratem pokazała, że to idzie w złą stronę. Kto wtedy protestował?

Dzisiejsze zachowanie Kuby nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem.

Jestem nim coraz bardziej rozczarowany i to pokazuje, że on nie jest żadnym świętym, nieomylnym jak go nazywaliście.

Wisła niestety na własne życzenie chce w dalszym ciągu być klubem - pośmiewiskiem.

To jest cały szereg wydarzeń z ostatnich lat - rządy przestępców z TS-u, Vanna Ly, Stechert, Meresiński, największe w Ekstraklasie testy szrotu.

Wisła niestety to stan umysłu - od momentu klęski w Nikozji, a przede wszystkim od czasów wzmocnienia przestępczych środowisk kibicowskich, które doprowadziły wiadomo do czego - od momentu konfliktu z Bednarzem, w rzeczywistości z Cupiałem, ostrzelania stadionu i wszystkich późniejszych wydarzeń.

Liczyłem, że zmiany z przełomu 18/19 coś poprawią.

Dałem się nabrać. Dalej jest syf i to pod patronatem braci przy poparciu wszelkich strażników historii.

Po meczu z Legią 0:7 już to napisałem.

To wy jesteście największym problemem Wisły. Bez tego nigdy nie będzie normalnie.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 08.05.2021 o godz. 22:48.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:11.