Booze1988 napisał(a):

|
Czy naprawdę wierzycie w to, że Hyballa jest tym gościem, który jest w stanie wyciągnąć Wisłę z kryzysu sportowego, w którym się znajduje? Jeżeli nie, to nie widzę sensu, by spierać się o to, czy ma zostać.
|
Nie.
Nie jestem jasnowidzem i nie wiem czy jak Hyballa dostanie czas to poziom sportowy wzrośnie czy może wylądujemy w 1 lidze.
Wiem jedną rzecz , większość naszej kadry to szrot , który jest tutaj dłużej niż Hyballa i to , że nasza gra wygląda jak wygląda nie jest spowodowane tym , że szwab nie pozwala im rozwinąć skrzydeł. To są słabi piłkarze i tyle.
Więc mając wybór czy stawiam na trenera , który nie gryzie się w język i odpala szrot a szrotem , który jest w trakcie odpalenia 3 trenera to stawiam na szalonego szwaba.