The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 19.04.2021, 10:44
19sebawro06 napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie paszport to drugorzędna sprawa, jednak nie zmienia to faktu że Polscy trenerzy to jeden wielki szrot którego nie chce nikt za granicą, a to chyba o czymś już świadczy.
To , że nikt nie chce polskich trenerów to głównie z powodu beznadziejnego poziomu polskiej piłki klubowej. Ciężko wykazać się i pokazać w Europie prowadzać taką Jagiellonię czy nawet MP skoro jak tylko wychylimy nos zza granicę to od razy w łeb.

Pytanie na ile problem niskiego poziomu polskiej ligi nie stworzyli sami trenerzy + władze klubów. Jak mamy starać się gonić takie takie potęgi klubowe jak Ukraina czy Czechy skoro obciążenia są dostosowane do jakości materiału a jak jakiś trener dokręca śrubę to piłkarze biegną do prezesa klubu i dziennikarzy ? Może zacznijmy od tego , że kluby i trenerzy zaczną wymagać od piłkarzy czegoś więcej ? Może zacznijmy od trenowania na poziomie lepszych lig . Ostatnio często słyszy się , że treningi w PL nie odbiegają jakością i intensywnością od tych na zachodzie. To jakim cudem w dalszym ciągu idzie piłkarz z naszej ligi do jakiejś Seria B i w pierwszym wywiadzie po dołączeniu do nowego klubu zaczyna stałą śpiewkę " nigdy tak ciężko nie trenowałem" . Jak to jest , że polski ligowiec potrzebuje kilku miesięcy żeby dostosować się do wymagań fizycznych nowego klubu ?

Kiedyś krążyło zdjęcie Kownackiego bez koszulki przed wyjazdem do Włoch vs. zdjęcie po kilku miesiącach spędzonych we Włoszech . To jest właśnie zobrazowanie różnicy w treningu między nami a lepszymi ligami.

Ktoś powie , że jak zaczniemy trenować na takiej intensywności to piłkarze się połamią , wykruszą , zbuntują ? Właśnie o to chodzi . Niech zostaną Ci którzy to wytrzymują , reszta niech idzie grać do 2,3 ligi bo tam jest ich miejsce najwidoczniej. Albo zostańmy przy tym co jest i dziwmy się rok w rok , że MP dostaje w łeb od Luksemburczyków czy Cypryjczyków.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29.