Gunner1906 napisał(a):

Ja na przekór wszystkim uważam, że Forbes to bardzo przydatny napastnik który wykonuje ogrom pracy na boisku. A samo to że znajduje się w kilku dogodnych sytuacjach na mecz to na pewno in plus. To też trzeba umieć - odpowiednio się ustawić czy wyjść na pozycję. Olek Buksa ma słabe warunki i zazwyczaj w meczach jest przestawiany jak pachołek, a Beqiraj by miał problem żeby ruszyć się z miejsca. Na razie Forbes ma średnią gola co 150 minut co nie jest złym wynikiem, a w każdym meczu jest bardzo widoczny i jeśli utrzyma taką formę to ta skuteczność też się poprawi, jestem o tym przekonany.
|
Gorzej, gdy myśleli tak w każdym z jego 172 klubów