The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.02.2021, 10:15
Najbardziej z "dziennikarzy" wk.. ci z Weszło. Rokuszewski, Białek i inni do tej pory jeb... po sędziach, Kowalczyk wyzywał Przesmyckiego , że sędziowie po błędach nie są karani. To co odwalił sędzią z nami to największy wałek co najmniej tego sezonu - jakim cudem człowiek ma nie być wk... skoro przerywamy stosunkiem 1 bramki a w meczu dwa decyzje dot. karnego są na korzyść Piasta

Co robi ekipa Weszło na czele z Rokuszewskim ? Heheszki sobie urządzają , szczyt został osiągnięty jak przy... się do Królewskiego , że niby tworzy narrację spisku... Jak nie jestem fanem działalności Królewskiego na twitterze ale nic takiego z jego strony nie padło i obrzydliwe z ich strony jest takie gadanie.

Ich gadanie w stylu : było nie wypuścić prowadzenia 3 bramkami i nie byłoby żalów to mogą sobie wsadzić w d... Myślałem , że dziennikarz powinien być od tego żeby mówić jak jest a nie robić z siebie pajaca. Oczekuję , że już przy każdej decyzji sędziego krzywdzącej jakąkolwiek drużynę również zrobią sobie heheszki i powiedzą : było strzelić 1 bramkę więcej od rywala to nie płakalibyście , że sędzia was skrzywdził.
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 02.02.2021 o godz. 10:19.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:06.