
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Nawałka i Skorża chyba są poza naszym zasięgiem.
Z jednej strony - Nawałka albo zagraniczny fachowiec trzymający wszystko twardą ręką i z jasnym poparciem zarządu może by coś tu ugrał. Ale gdyby panom piłkarzykom to się nie spodobało - i tak nie ma kasy na żadne rewolucje i nic z tym nie zrobimy poza grożeniem palcem.. Na pewno cała struktura i plan działania do przemyślenia, gdzie jest jakikolwiek dyrektor sportowy i skauting ? Z kaset mamy piłkarzy pozyskiwać ? Kuba też powinien chyba powoli zweryfikować co chce robić i jak. Jak to u nas - będzie ciekawa zima ![]()
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 29.11.2020 o godz. 00:48.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|