The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.10.2020, 10:03
Fakty są takie że wygraliśmy dwa ostatnie mecze z bilansem 9:0, co prawda z benjaminkami ale w ostatnich sezonanch wcale takie wyniki z takimi rywalami nie były oczywiste a właściwie to przerżneliśmy z takimi ekipami jak te dwie wiele punktów których potem nam mocno brakowało czy to w zeszłym sezonie do spokojnego utrzymania czy to 3 sezonu temu jak nam brakło punkta do górnej ósemki czy zaś poprzednio jak walczyliśmy z górnikiem o awans do pucharów do ostatniego meczu. A o dwóch poprzednich pucharach polski nawet nie wspominam bo chyba niee zapomnieliście? Takimi wynikami jak te buduje się drużyna, widząc że mogą wygrać fajnym wynikiem i mam nadzieje że się do takich wyników przyzwyczają i później będą do nich dążyć . Mi jako kibicowi także robi różnice czy zajmiemy 13,11,9 czy wyższe miejsce każda jedna pozycja wyżej będzie mnie cieszyć a uważam że skład mamy mniej więcej do walki o to o co walczyła np ekipa Kiko.
Co do meczu widać było że mniej biegaliśmy i wolniej, mało emocji i jakoś tak poprostu nudno, wyglądało to gorzej wizualnie niż poprzednio jednak widać było też że mamy piłkarzy z lepszymi cv niż PBB i odzwierciedlił to wynik bo gdybyśmy mieli wyrównane składy to dziś wygrało by raczej Podbeskidzie na ambicji.
Cieszy że zagraliśmy od początku dwoma młodymi i cieszy że goście nie odstają a wręcz powiedział bym że się wyróżniają na plus i mam nadzieje że jak wrócą Ci co więcej zarabiają to nie dostaną pierwszego składu z przydziału, Taki Patryk Czy Dawid na dziś to jedni z najlepszych młodych w Polsce, gorsi od nich szli na zachód za dużą kasę, sami meczu nie wygrają ale już są solidnymi zawodnikami na naszą lige i jak bedą dalej pracować ciezko to wszystko łącznie z pierwszą reprezentacją przed nimi.Cieszy mnie też Chuka, on już w zeszłym sezonie miał przebłyski i pewnie by odpalił gdyby mu na to pozwolono, myśle że sie jeszcze rozwinie a wciąż to młody chłopak z długim kontraktem. Fajnie że gra stosunkowo dużo młodych w pierwszym składzie bo nawet jeśli nie pójdą z czasem do lepszych lig i klubów to pozwolą nam się lepszym klubem stać i na lata będziemy mieć dobrych zawodników. Co do trenera to w sumie nie mam zdania bo nie wiem w dalszym ciągu czy on jest szefem alfą i omegą, ale na plus zmiana słabszego dziś (nie słabego) bo nie można być co mecz mvp na Kube.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:36.